Doctor Sleep Türkçe Tek Parça Teaser izle

 Doktor Sleep sinemalarda vizyona girdikten sonra film meraklıları konuyu araştırmaya başladılar. doktor sleep aslında doktor uyku anlamına gelirken, sinema seyircileri filmin konusunu, doktor sleep fragmanı, doktor sleepin ne zaman çekildiğini ve doktor sleepin ımdb puanı gibi araştırmalara girdiler. İşte sizler için tüm bu sorulara cevapları araştırdık..


Filmin Konusu

Danny karekterinin filmde yer aldığı Doktor Sleep yani doktor uyku filmi, karekterinin çocukluk yıllarında yaşadıklarının travmasının etki ile bedenini alkolik hale getirmiştir. Babası tarafından şiddet mirasından kurtulmak için çok çaba harcar. Danny, yaşadığı New Hampshire şehrinde kendisine destek olan bir grubun içine yerleşir. Grupta parlama gücü ile ölülerin onlara huzur verdiğini düşündüğü bir bakım evi işine başlar. Bu esnada True Knot adı verilen ve kendilerine refah grubu dedikleri bir grupla tanışır. Dışarıdan zararsız görünen bu grup aslında hiçte oyle değildir. Danny, grubun üyesi olan Abra Stone ile bağ kurduğunda aslında grubun gerçek yüzünü görmeye başlar. Artık Abra, Danny’i şeytanlarla yüzleştirecek ve ruh savaşanı başlatacaktır.
 
Doktor Sleep Türkçe dublaj izlemek için film sinemalarda vizyonda. Doktor sleep izle için şimdidenreytingleri merak konusu. doctor sleep imdb puanı olarak 7,6 karşımıza çıkıyor.
doctor sleep türkçe dublaj full izle sinemalarda yer alırken sizlere türkje dublaj doktor uykuyu sunuyoruz. doctor sleep izle altyazılı olarka da dilerseniz seyredebilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum