Kuruluş Osman 2. Bölüm Tek Parça İzle – Son Bölüm Reklamsız İzle

 
Kuruluş Osman 2.bölümü izle ile bu akşam atv ekranlarda oluyor. İlk bölümünün geçen hafta yayınlandığı Kuruluş Osman dizisi, seyircilerinden tam not almayı başardı. Kuruluş Osman 1.bölümü ile reytingleri ilk sırayı almayı başardı.

 Başrol oyuncusunun Burak özçivit olduğu Kuruluş Osman, 2.bölümü ile bu akşam ekranlarda. Dizi severlerin kuruluş Osman 2 bölüm için sosyal medyada dizi hakkında çeşitli yorumlar getirdiler.  Kuruluş Osman ne zaman? Kuruluş Osman saat kaçta? Kuruluş Osman hangi günler ve belki de en fazla merak edilen de kuruluş Osman engin Altan düzyatan oynayacak mı sorusu oldu. Sizler için bu soruların cevaplarını derledik…. İşte detaylar….

 
Kuruluş Osman 2. Bölümde kuruluş Osman oyuncuları olan, Burak Özçivit, Ragıp Savaş, Nurettin Sönmez, Ayşegül Günay ve Emre Basalak yine karşımızda olacak.
 
Kuruluş Osman 2 bölüm izle yine kendi gününde yani 27 Kasım da saat 20:00 da ATV ekranlarında olacak.  Engin Altan Düzyatan’ın kuruluş osmanda oynayacağına dair henüz resmi yapımcı kuruluştan bir açıklama yok.
 
Kuruluş Osman 2.bölüm canlı izlemek için buradan tıklayarak kuruluş Osman ATV ekranlarına ulaşabilirsiniz.
 
Kuruluş Osman 2.bölüm tek parça full izlemek için de yine dizi bittikten sonra kuruluş Osman ATV ekranlarında buradan tıklayarak kesintisiz tek parça olarak izleyebilirsiniz.


Kuruluş Osman son bölümü için iyi seyirler dileriz….
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum