Rafadan Tayfa Göbeklitepe Tek Parça İzle! Tayfa ekibi Şanlıurfa'da

Şanlıurfa'da kazılarda ortaya çıkan Dünya'nın ilk yerleşim yeri olan Göbeklitepe, bu sefer Rafadan Tayfa 2: Göbeklitepe izle ile karşımıza çıkıyor. Rafadan Tayfa Göbeklitepe izle için gala Şanlıurfa'da yapıldı. Büyük sevgi gösterilerine neden olan çizgi filmi Rafadan Tayfa Göbeklitepe, özellikle çocuk izleyiciler için büyük merak uyandırıyor. 27 Aralık'ta vizyona girecek Rafadan Tayfa Göbeklitepe için şimdiden filmin meraklıları araştırmalara başladı. rafadan tayfa göbeklitepe full izle, rafadan tayfa göbeklitepe fragman, rafadan tayfa göbeklitepe sinema, rafadan tayfa göbeklitepe ne zaman vizyona girecek, rafadan tayfa göbeklitepe izle, rafadan tayfa göbeklitepe sineması ne zaman, rafadan tayfa göbeklitepe indir, rafadan tayfa göbeklitepe sinemalarda, rafadan tayfa göbeklitepe ne zaman vizyonda ve rafadan tayfa göbekli tepe gibi konuları araştırmaya başladılar. 
rafadan tayfa göbekli tepe izle konusu, Tayfa ekibinden Akın'ın Şanlıurfa'dan arkadaşı olan Veysi'den sır dolu bir paket alması ile başlar. Gelen paket Akın'ı şaşkına çevirir. İçinden Urfadan bakır tepsi gelmiştir. O sırada Veysi, Akın'ı arar ve birkaç kişinin peşinde olduğunu söyler. Ve birdaha Veysi ile iletişim kuramaz. Tayfa ekibi bakırdan yapılmış sinideki figürlerden Göbeklitepe olduğunu anlar. Böylece Tayfa ekibi İstanbul'dan Şanlıurfa'ya uzun bir yolculuğa başlar...

İşte Şanlıurfa'nın Göbeklitepe bölgesini anlatan rafadan tayfa göbekli tepe çizgi filmi vizyone giriyor. rafadan tayfa göbeklitepe izlemek için sinemalarda yerinizi şimdiden alabilirsiniz.

iyi seyirler...

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum